Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

PERFECT MIX GLADIOLA BOUQUET

7,000.00ден

Категорија

Опис

• Букетот се изработува со нијанса на ружи и крин која што е достапна во моментот

• Високо квалитетна хартија

• Сатенска лента со машна

• Брендирана налепница

• Брендирана картичка за порака

Достава:

• СКОПЈЕ
Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h.  Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.

• ТЕТОВО- ВЕЛЕС- КУМАНОВО
Испораката до: Тетово, Велес, Куманово чини дополнителни 600мкд. Истата можете да ја селектирате одкако ќе ги одберете производите во вашата кошничка. Направете ја нарачката до 12:00h и истата ќе биде испорачана наредниот ден до 18h. Доколку нарачката е направена после 12h , истата ќе биде испорачана за два дена. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PERFECT MIX GLADIOLA BOUQUET”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *