Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

SPECIAL GLADIOLA BOUQUET

5,000.00ден

Категорија

Опис

Ексклузивен Гладиола дизај на букет со 25 високо квалитетни Еквадорски рози, сатенска лента и картичка за порака.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SPECIAL GLADIOLA BOUQUET”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *