Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

f

Shop

ХХХL HEART GLADIOLA BOX

1.00ден

•Кутија срце со 120 ружи ексклузивен дизајн во GLADIOLA кутија во форма на срце , исполнета со повеќе од 120 Еквадорски рози, сатенска лента и картичка за порака. Грандиозен подарок со кој ќе ги искажете најсилните емоции на вистински начин.

Clear
SKU: N/A Category:

Description

•високо квалитетна кутија во форма на срце, со златен детал
•повеќе од 120 свежи рози
•сатенска лента со минимална машна
•брендирана картичка за посвета

Достава:

СКОПЈЕ
•Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h.  Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.

ТЕТОВО- ВЕЛЕС- КУМАНОВО
•Испораката до: Тетово, Велес, Куманово чини дополнителни 600мкд. Истата можете да ја селектирате одкако ќе ги одберете производите во вашата кошничка. Направете ја нарачката до 12:00h и истата ќе биде испорачана наредниот ден до 18h. Доколку нарачката е направена после 12h , истата ќе биде испорачана за два дена. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Additional information

Боја на рози

Црвени, Бели, Розеви, Златни

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ХХХL HEART GLADIOLA BOX”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »