Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

BLACK GLADIOLA BOUQUET WITH 15 ROSES

3,500.00ден

Екслузивен Гладиола дизајн на букет со 15 високо квалитетни Еквадорски рози, сатенска лента и картичка за порака.

Категорија

Опис

• 15 свежи рози
Ексклузивна црна хартија
• Брендирана налепница
• Брендирана картичка за порака

Достава:

  • СКОПЈЕ
    Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h.  Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.
  • ТЕТОВО- ВЕЛЕС- КУМАНОВО
    Испораката до: Тетово, Велес, Куманово чини дополнителни 600мкд. Истата можете да ја селектирате одкако ќе ги одберете производите во вашата кошничка. Направете ја нарачката до 12:00h и истата ќе биде испорачана наредниот ден до 18h. Доколку нарачката е направена после 12h , истата ќе биде испорачана за два дена. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BLACK GLADIOLA BOUQUET WITH 15 ROSES”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *