Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

GLADIOLA BOUQUET 35 ROSES

5,750.00ден

• Ексклузивен GLADIOLA дизајн на буќет со 35 високо квалитетни Еквадорски рози, сатенска лента и картичка за порака.

Category:

Description

• 35 свежи рози со големина 80cm
• Сатенска лента со машна
• Брендирана налепница
• Брендирана картичка за порака

Достава:

  • СКОПЈЕ
    Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h.  Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.
  • ТЕТОВО- ВЕЛЕС- КУМАНОВО
    Испораката до: Тетово, Велес, Куманово чини дополнителни 600мкд. Истата можете да ја селектирате одкако ќе ги одберете производите во вашата кошничка. Направете ја нарачката до 12:00h и истата ќе биде испорачана наредниот ден до 18h. Доколку нарачката е направена после 12h , истата ќе биде испорачана за два дена. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GLADIOLA BOUQUET 35 ROSES”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.