Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

f

Shop

GLADIOLA V-DAY GIFT

15,000.00ден

GLADIOLA TEDDY 2m + GLADIOLA BOX 51 ROSES, BIG SURPRISE.

Category:

Description

Достава:

СКОПЈЕ
•Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h.  Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.

ТЕТОВО- ВЕЛЕС- КУМАНОВО
•Испораката до: Тетово, Велес, Куманово чини дополнителни 600мкд. Истата можете да ја селектирате одкако ќе ги одберете производите во вашата кошничка. Направете ја нарачката до 12:00h и истата ќе биде испорачана наредниот ден до 18h. Доколку нарачката е направена после 12h , истата ќе биде испорачана за два дена. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GLADIOLA V-DAY GIFT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »