Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

L DESIGNERS CHOICE

4,250.00ден

• Ексклузивна GLADIOLA кутија, исполнета со сезонско микс цвеќе, сатенска лента и картичка за порака. Овие цветни аранжмани се изработуваат со цвеќе кое е достапно во моментот на вашата нарачката.

Clear
SKU: N/A Category:

Description

• Високо квалитетна кутија со големина ⌀20 x h16 cm, со златен детал
• Сезонско микс цвеќе налик на фотографиите
• Сатенска лента со минимална машна
• Брендирана картичка за посвета

Достава:

  • СКОПЈЕ
    Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h.  Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.
  • ТЕТОВО- ВЕЛЕС- КУМАНОВО
    Испораката до: Тетово, Велес, Куманово чини дополнителни 600мкд. Истата можете да ја селектирате одкако ќе ги одберете производите во вашата кошничка. Направете ја нарачката до 12:00h и истата ќе биде испорачана наредниот ден до 18h. Доколку нарачката е направена после 12h , истата ќе биде испорачана за два дена. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Additional information

Боја на рози

Црвени, Бели, Розеви, Златни

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “L DESIGNERS CHOICE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.