Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

Product

150,000.00ден

Category:

Description

 Специјално дизајнирана, луксузна GLADIOLA плишана, црна кутија во кружна форма, исполнета со 1001 Еквародска роза , сатенска лента и картичка за порака.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Product”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.