Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

f

Shop

SWEET GLADIOLA BOX

3,500.00ден

•Луксузна тркалезна GLADIOLA кутија, исполнета со 9 Еквадорски рози, 300г чоколадни бомбони Fererro, сатенска лента и картичка за сопствена порака.

Clear
SKU: N/A Category:

Description

•високо квалитетна кутија со големина ⌀20 x h16 cm, matte black со златен детал
•9 свежи рози
•чоколадни бомбони Lindor 300г
•сатенска лента со минимална машна
•брендирана картичка за посвета

Достава:

СКОПЈЕ
•Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h.  Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.

ТЕТОВО- ВЕЛЕС- КУМАНОВО
•Испораката до: Тетово, Велес, Куманово чини дополнителни 600мкд. Истата можете да ја селектирате одкако ќе ги одберете производите во вашата кошничка. Направете ја нарачката до 12:00h и истата ќе биде испорачана наредниот ден до 18h. Доколку нарачката е направена после 12h , истата ќе биде испорачана за два дена. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Достава

Боја на рози

Црвени, Бели, Розеви, Златни

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SWEET GLADIOLA BOX”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »