Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

WHITE CHARME GLADIOLA BOX

4,500.00ден

• Луксузна GLADIOLA кутија во форма на коцка, исполнета со 16 Еквадорски рози, сатенска лента и картичка за порака.

Clear
SKU: N/A Category:

Description

• Високо квалитетна кутија во форма на коцка со големина 20х20х20 цм, pearl white со златен детал
• 16 Еквадорски рози
• Сатенска лента со минимална машна
• Брендирана картичка за посвета

Достава:

  • СКОПЈЕ
    Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h. Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.
  • ТЕТОВО- ВЕЛЕС- КУМАНОВО
    Испораката до: Тетово, Велес, Куманово чини дополнителни 600мкд. Истата можете да ја селектирате одкако ќе ги одберете производите во вашата кошничка. Направете ја нарачката до 12:00h и истата ќе биде испорачана наредниот ден до 18h. Доколку нарачката е направена после 12h , истата ќе биде испорачана за два дена. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Additional information

Боја на рози

Црвени, Бели, Розеви, Златни

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “WHITE CHARME GLADIOLA BOX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.