Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

WHITE CHARME GLADIOLA BOX

4,500.00ден

• Луксузна GLADIOLA кутија во форма на коцка, исполнета со 16 Еквадорски рози, сатенска лента и картичка за порака.

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

• Високо квалитетна кутија во форма на коцка со големина 20х20х20 цм, pearl white со златен детал
• 16 Еквадорски рози
• Сатенска лента со минимална машна
• Брендирана картичка за посвета

Достава:

  • СКОПЈЕ
    Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h. Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.
  • ТЕТОВО- ВЕЛЕС- КУМАНОВО
    Испораката до: Тетово, Велес, Куманово чини дополнителни 600мкд. Истата можете да ја селектирате одкако ќе ги одберете производите во вашата кошничка. Направете ја нарачката до 12:00h и истата ќе биде испорачана наредниот ден до 18h. Доколку нарачката е направена после 12h , истата ќе биде испорачана за два дена. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Дополнителни информации

Боја на рози

Црвени, Бели, Розеви, Златни

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “WHITE CHARME GLADIOLA BOX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *