Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

XL DESIGNERS CHOICE

9,000.00ден

• Ексклузивна GLADIOLA кутија, исполнета со сезосно микс цвеќе, сатенска лента и картичка за порака. Овие цветни аранжмани се изработуваат со цвеќе кое е достапно во моментот на вашата нарачката.

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

• Високо квалитетна кутија со големина ⌀24 x h24 cm
• Сезонско микс цвеќе налик на фотографиите
• Сатенска лента со минимална машна
• Картичка за посвета

Достава:

  • СКОПЈЕ
    Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h.  Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.
  • ТЕТОВО- ВЕЛЕС- КУМАНОВО
    Испораката до: Тетово, Велес, Куманово чини дополнителни 600мкд. Истата можете да ја селектирате одкако ќе ги одберете производите во вашата кошничка. Направете ја нарачката до 12:00h и истата ќе биде испорачана наредниот ден до 18h. Доколку нарачката е направена после 12h , истата ќе биде испорачана за два дена. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Дополнителни информации

Боја на рози

Црвени, Бели, Розеви, Златни

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “XL DESIGNERS CHOICE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *