Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

XL HEART GLADIOLA BOX

9,000.00ден

Ексклузивен дизајн во GLADIOLA кутија во форма на срце, исполнета со 50 Еквадорски рози, сатенска лента и картичка за порака. Вистински начин да ја оставите вашата сакана без зборови!

Нема на залиха

Категорија

Опис

– Високо квалитетна кутија во форма на срце, со златен детал
– 50 Еквадорски рози
– Сатенска лента со минимална машна
– Брендирана картичка за посвета

Достава:

  • СКОПЈЕ
    Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h.  Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.
  • ТЕТОВО- ВЕЛЕС- КУМАНОВО
    Испораката до: Тетово, Велес, Куманово чини дополнителни 600мкд. Истата можете да ја селектирате одкако ќе ги одберете производите во вашата кошничка. Направете ја нарачката до 12:00h и истата ќе биде испорачана наредниот ден до 18h. Доколку нарачката е направена после 12h , истата ќе биде испорачана за два дена. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Дополнителни информации

боја-на-рози

Црвени, Бели, Розеви, Златни

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “XL HEART GLADIOLA BOX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *