Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

GLADIOLA BOUQUET 25 ROSES

4,250.00ден

• Ексклузивен GLADIOLA дизајн на буќет со 25 високо квалитетни Еквадорски рози, сатенска лента, картичка за порака.

Категорија

Опис

• 25 свежи рози со големина 80cm
• Сатенска лента со машна
• Брендирана налепница
• Брендирана картичка за посвета

Достава:

  • СКОПЈЕ
    Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h.  Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.

 

  • ТЕТОВО- ВЕЛЕС- КУМАНОВО
    Испораката до: Тетово, Велес, Куманово чини дополнителни 600мкд. Истата можете да ја селектирате одкако ќе ги одберете производите во вашата кошничка. Направете ја нарачката до 12:00h и истата ќе биде испорачана наредниот ден до 18h. Доколку нарачката е направена после 12h , истата ќе биде испорачана за два дена. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GLADIOLA BOUQUET 25 ROSES”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *