Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

GLADIOLA SPECIAL GIFt

11,000.00ден

Категорија

Опис

Ексклузивен Гладиола подарок, исполнет со шампањско Moet, чоколадни бомбони Merci, природно цвеќе, луксузна Гладиола кутија.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GLADIOLA SPECIAL GIFt”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *