Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

PINK •MONO•

10,000.00ден

Категорија

Опис

• 51 свежа роза во розева нијанса
 Сатенска лента со машна
• Брендирана налепница
• Брендирана картичка за посвета

Достава:

  • СКОПЈЕ
    Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h.  Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PINK •MONO•”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *