Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

BLACK GRANDE GLADIOLA BOX

17,000.00ден

• Грандиозна GLADIOLA кутија, исполнета со 101 Еквадорска роза, сатенска лента и картичка за порака. Храбар и романтичен гест, кој со сигурност ќе предизвика воодушевување

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

• Високо квалитетна кутија со големина ⌀36 х h20 cm, matte black со златен детал
• 101 свежа роза
• Сатенска лента со минимална машна
• Картичка за посвета

Достава:

  • СКОПЈЕ
    Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h.  Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.
  • ТЕТОВО- ВЕЛЕС- КУМАНОВО
    Испораката до: Тетово, Велес, Куманово чини дополнителни 600мкд. Истата можете да ја селектирате одкако ќе ги одберете производите во вашата кошничка. Направете ја нарачката до 12:00h и истата ќе биде испорачана наредниот ден до 18h. Доколку нарачката е направена после 12h , истата ќе биде испорачана за два дена. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Дополнителни информации

Боја на рози

Црвени, Бели, Розеви, Златни

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BLACK GRANDE GLADIOLA BOX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *