Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

MIX PINK ROSES

10,000.00ден

Категорија

Опис

• Гладиола букет со микс на 51 високо квалитетна Евадорска роза, сатенска лента, хартија и картичка за порака.

•СКОПЈЕ
Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h.  Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MIX PINK ROSES”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *