Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

•101 RED ROSES•

17,000.00ден

Категорија

Опис

Екслузивен Гладиола дизајн на букет со 101 високо квалитетна Еквадорска роза, сатенска лента и картичка за порака.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “•101 RED ROSES•”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *