Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

PINK SPECIAL BOUQUET

10,000.00ден

Категорија

Опис

Екслузивен Гладиола дизајн на букет со 51 високо квалитетни Еквадорски рози, сатенска лента и картичка за порака.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PINK SPECIAL BOUQUET”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *