Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

Mix designer choice

4,000.00ден

Категорија

Опис

Уникатен GLADIOLA дизајн на буќет изработен од сезонско микс цвеќе, високо квалитетна хартија, сатенска лента и картичка за порака. Овие цветни аранжмани се изработуваат со цвеќе кое е достапно во моментот на вашата нарачката.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Mix designer choice”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *