Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

WHITE GRANDE GLADIOLA BOX

16,000.00ден

Clear
SKU: N/A Category:

Description

• Високо квалитетна кутија со големина ⌀36 х h20 cm, pearl white со златен детал
• 101 свежа роза
• Сатенска лента со минимална машна
• Картичка за посвета

Достава:

  • СКОПЈЕ
    Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h.  Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.
  • ТЕТОВО- ВЕЛЕС- КУМАНОВО
    Испораката до: Тетово, Велес, Куманово чини дополнителни 600мкд. Истата можете да ја селектирате одкако ќе ги одберете производите во вашата кошничка. Направете ја нарачката до 12:00h и истата ќе биде испорачана наредниот ден до 18h. Доколку нарачката е направена после 12h , истата ќе биде испорачана за два дена. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Additional information

Боја на рози

Црвени, Бели, Розеви, Златни

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “WHITE GRANDE GLADIOLA BOX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.