Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

WHITE MODERN GLADIOLA BOX

7,500.00ден

• Луксузна GLADIOLA кутија, исполнета со 40 Еквадорски рози, сатенска лента и картичка за порака.

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

• Високо квалитетна кутија со големина ⌀24 x h24 cm, pearl white со златен детал
• 40 свежи рози
• Сатенска лента со минимална машна
• Брендирана картичка за посвета

Достава:

  • СКОПЈЕ
    Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h.  Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.
  • ТЕТОВО- ВЕЛЕС- КУМАНОВО
    Испораката до: Тетово, Велес, Куманово чини дополнителни 600мкд. Истата можете да ја селектирате одкако ќе ги одберете производите во вашата кошничка. Направете ја нарачката до 12:00h и истата ќе биде испорачана наредниот ден до 18h. Доколку нарачката е направена после 12h , истата ќе биде испорачана за два дена. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Дополнителни информации

Боја на рози

Црвени, Бели, Розеви, Златни

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “WHITE MODERN GLADIOLA BOX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *