Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

•CANDY• BOUQUET

5,000.00ден

Категорија

Опис

• Високо квалитетни еквадорски рози

• Високо квалитетна хартија

• Сатенска лента со машна

• Брендирана налепница

• Брендирана картичка за порака

Достава:

• СКОПЈЕ
Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h.  Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “•CANDY• BOUQUET”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *