Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

•BIG BLACK TEDDY BOX•

7,500.00ден

Категорија

Опис

•СКОПЈЕ
Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h.  Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “•BIG BLACK TEDDY BOX•”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *