Уникатни цветни аранжмани и подароци за секоја прилика.

•201 WHITE ROSES BOUQUET•

35,000.00ден

Категорија

Опис

• Високо квалитетна 201 Еквадорска роза

• Сатенска лента со машна

• Брендирана налепница

• Брендирана картичка за порака

Достава:

• СКОПЈЕ
Испораката во Скопје е БЕСПЛАТНА и се врши истиот ден до 18:00h, доколку нарачката е направена до 12:00h.  Доколку нарачката е направена после 12:00h испораката се извршува наредниот ден. Испораките се вршат од вторник до сабота.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “•201 WHITE ROSES BOUQUET•”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *